Obec Kordíky vyhlasuje zber nadrozmerného odpadu.
Kontajner bude od piatku 29.05.2026 pristavený na školskom dvore ( nad krčmou), do ktorého môžete nosiť počas tohto víkendu nadrozmerný odpad do 31.05.2026 (vrátane). Kontajner odvezú v pondelok 01.06.2026
Patrí sem: nábytok, dvere, staré okná, nádoby, koberce, sanitárne vybavenie, plechové rúry a podobne.
Nepatrí sem: pneumatiky, elektrospotrebiče, batérie a nebezpečný odpad a nič tekuté.
Žiadame Vás, aby ste veľké kusy nábytku a nadrozmerného odpadu rozložili/rozpílili na menšie kusy, aby bol kontajner využitý na 100% ,aby ste nadrozmerný odpad ukladali do kontajnera čo najúspornejšie.


